Golfový turnaj pomohl hospicům

13.09.2016 12:20

V pátek 2.9. jsme ve večerních hodinách zažili velice příjemné setkání. 
Byli jsme pozváni na charitativní golfový turnaj, který PhDr. Emily Curry Bartoňová uspořádala v náš prospěch a jehož výtěžek byl věnován Mostu k domovu.

Děkujeme nejen za iniciování sportovního klání, jehož výtěžek pomůže dofinancovat aktivity, které nemáme pokryty z grantů a příspěvků VZP. Děkujeme ale i za velmi inspirativní rozhovor, který jsme ještě před skončením turnaje vedli s PhDr Emily Curry Bartoňovou na téma současné společnosti a jejího vztahu ke konci života.

Turnaje se zúčastnili především mladí golfisté. Byl sympatický jejich zájem a chuť pomoci prostřednictvím našeho Mostu k domovu oblasti, které stále není věnovaná patřičná pozornost, i když by si ji zasloužila. Myslíme si, že všechna taková setkání s mladými lidmi, kteří projeví zájem o oblast naší paliativní péče, jsou příslibem do budoucna, aby čím dál větší počet lidí mohl prožít zbytek života podle svého přání.

Mgr. Vojtěch Měřička poděkoval jménem Mostu k domovu a převzal šek na 23 700 Kč. Vítězové turnaje obdrželi od Emily Curry Bartoňové dárkové koše, které se nám ale rozhodli věnovat. Moc děkujeme za podporu a příjemný večer v Prague City Golf na Zbraslavi!

 

Zpět

Vyhledávání

Mostkdomovu © 2009 Všechna práva vyhrazena.